O mnie

                                                     Kim jestem ?
 Jestem zwykłym człowiekiem jakich wielu na tym  świecie (a może jednak nie ). Interesuje mnie wiele  rzeczy, które otaczają Nasz świat. Zaczynając od  brzuchomówstwa, a kończąc na pantomimie. Skąd się  to bierze? Nie lubię się nudzić. Jedni mówią, że dziwak.  Drudzy, że człowiek z odmiennymi poglądami.

Czym się zajmuję ?
Pomimo młodego wieku spróbowałem już wielu rzeczy i wielu rzeczy się nauczyłem. Aktualnie w swoich występach mogę przedstawić siebie jako brzuchomówca, iluzjonista, klaun, mim oraz żongler. Interesuje mnie również aktorstwo. W swojej ofercie przystosowuję się do sytuacji. Dla dzieciaków w wieku do 6 lat najlepszy jest klaun i iluzjonista połączone z elementami brzuchomówstwa. Dla starszych osób najlepsze są sztuki takie jak brzuchomówstwo i iluzja. Jeśli organizujesz eventy lub chcesz przygotować
promocję swojego produktu, najlepszy na tę okazję będzie mim.

Dlaczego ja ?
W Polsce mało jest artystów oferujących szeroki zakres swoich umiejętności. Jestem w stanie poprowadzić każdą imprezę. Mogę sprawić, że każdy bez względu na wiek będzie się dobrze bawił.

Rekomendacje
Moje umiejętności potwierdzają znani brzuchomówcy, iluzjoniści oraz duże firmy eventowe. Między innymi Kevin Johnson znany z American Got Talent. Poniżej przedstawiam niektóre rekomendacje.

„Jesteśmy także pełni uznania za profesjonalne, odpowiedzialne podejście Pawła Górki do wykonania powierzonego mu zadania; jest to niezwykle istotne wobec maksymalnie wygórowanych oczekiwań naszych klientów.

Zdecydowanie rekomendujemy Pawła Górkę jako artystę reprezentującego unikatowy w skali naszego kraju gatunek sztuki, ale także jako partnera dającego gwarancję bardzo dobrej współpracy i oczekiwanego efektu.” List referencyjny – pełna wersja 

– Bogdan Wąsiel Creative Director JetEvents,
   polska firma eventowa  

„I really like your „Interview” video on YouTube! You are a great ventriloquist and i love Gburek! Keep up the great work!”

– Kevin Johnson, amerykański komik, brzuchomówca

„Excellent vent. Nice to meet you.”

– Karl Jefferybrytyjski komik, brzuchomówca, iluzjonista