O mnie

                                                     Kim jestem ?
 Jestem zwykłym człowiekiem jakich wielu na tym  świecie (a może jednak nie ). Interesuje mnie wiele  rzeczy, które otaczają Nasz świat. Zaczynając od  brzuchomówstwa, a kończąc na pantomimie. Skąd się  to bierze? Nie lubię się nudzić. Jedni mówią, że dziwak.  Drudzy, że człowiek z odmiennymi poglądami.

Czym się zajmuję ?
Pomimo młodego wieku spróbowałem już wielu rzeczy i wielu rzeczy się nauczyłem. Aktualnie w swoich występach mogę przedstawić siebie jako brzuchomówca, iluzjonista, klaun, mim oraz żongler. Interesuje mnie również aktorstwo. W swojej ofercie przystosowuję się do sytuacji. Dla dzieciaków w wieku do 6 lat najlepszy jest klaun i iluzjonista połączone z elementami brzuchomówstwa. Dla starszych osób najlepsze są sztuki takie jak brzuchomówstwo i iluzja. Jeśli organizujesz eventy lub chcesz przygotować
promocję swojego produktu, najlepszy na tę okazję będzie mim.

Dlaczego ja ?
W Polsce mało jest artystów oferujących szeroki zakres swoich umiejętności. Jestem w stanie poprowadzić każdą imprezę. Mogę sprawić, że każdy bez względu na wiek będzie się dobrze bawił.

Rekomendacje
Moje umiejętności potwierdzają znani brzuchomówcy, iluzjoniści na świecie. Między innymi Kevin Johnson znany z American Got Talent. Poniżej przedstawiam niektóre rekomendacje.

„I really like your „Interview” video on YouTube! You are a great ventriloquist and i love Gburek! Keep up the great work!”- Kevin Johnson, amerykański komik, brzuchomówca

„Excellent vent. Nice to meet you.” – Karl Jefferybrytyjski komik, brzuchomówca, iluzjonista